Simte Elektronik Dönüşüm Teknolojileri Ltd. Şti.

1986 yılından beri 35 yıldır iletişim sektöründe, 1994 yılından beri Turkcell İletişim Merkezi olarak hizmet veren firmamız e-Dönüşüm pazarında Simte e-Dönüşüm markasıyla faaliyetlerine 2015 yılında başlamış, Konya ve çevre illerde kısa sürede 100’ün üzerinde e-Fatura ve e-Defter müşterisine ulaşmıştır. Konya Ticaret Odası yanında e-İmza, KEP ve Beko Yeni Nesil Yazarkasa ürünlerinin satışının yapıldığı e-Dönüşüm mağazasını açarak hayatımıza giren e-Uygulama çözümleri için yatırımlarına ve çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız e-Dönüşüm pazarındaki stratejisini, kullanmış olduğunuz muhasebe yazılım ve sistemlerine en uygun ve ekonomik tercihi yapabilmeniz için birden fazla çözüm ortağıyla çalışacak şekilde belirlemiş, bu çözüm ortaklarında ise güvenilirlik, teknik yeterlilik ve satış sonrası hizmetler gibi konuları hassasiyetle değerlendirerek seçimlerini yapmıştır.

Simte olarak Foriba ile yaptığımız iş ortaklığımız sonucunda müşterilerimize  sunduğumuz e-Dönüşüm Çözümleri  sayesinde; Şirketlerin ‘‘iş dünyasındaki’’ ihtiyaçlarına cevap verip , finansal süreçlerini kolaylaştırıyoruz.