Hizmetlerimiz

e-fatura

e-Fatura

e-Fatura, kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip, elektronik ortamda hazırlanan bir fatura çeşitidir.

e-defter

e-Defter

e-Defter, Vergi Usul Kanunu’na ve/veya Türk Ticaret Kanunu’na göre tutulması zorunlu olan yevmiye defterlerinde ve büyük defterlerde yer alması gereken tüm bilgilerin elektronik ortamda yer alması ve zaman damgası ile imzalayabilmenizi sağlayan bir sistemdir.

e-arşiv

e-Arşiv

e-Arşiv, tüm faturalarınızı e-Fatura sistemine kayıtlı olmayan mükelleflere son kullanıcılara, elektronik ortamda gönderme imkanı sağlayan sistemdir.

e-irsaliye

e-İrsaliye

Kağıt irsaliye ile aynı hukuki niteliklere sahip, merkezinde Gelir İdare Başkanlığı’nın olduğu, sadece uygulamaya kayıtlı şirketler arasında dijitalleşen, üzerinde irsaliyeye konu tüm alanların yer aldığı çözümdür.

e-mutabakat

e-Mutabakat

e-Mutabakat, şirketler arası alacak-verecek hesaplarını eşitlenmesi olan mutabakat yazışmalarının telefon, faks ya da posta yerine elektronik ortamda yapılmasıdır.

ufrs

UFRS

UFRS, 2005 yılından itibare uygulanan bir kararla, halka açık şirketlerin uluslararası mevzuatlarla göre düzenlemeleri gereken mali raporlardır.

e-yedekleme

e-Yedekleme

e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv faturası verilerinin yanında, güvenli bir şekilde saklamak istediğiniz tüm belgelerinizi sorunsuz bir şekilde yedekler.

kdv iade

KDV İade

SAP’nin standartına uygun olarak geliştirilmiş KDV İade Çözümümüz ile KDV İade tutarlarınızı otomatik hesaplayarak, dönemsel olarak GİB ile paylaştığınız KDV İade raporlarını GİB’in istediği formatta tek tıkla oluşturup, paylaşabileceksiniz!